Jennifer Lopez Makyajı, Jennifer Lopez Makyajı Nasıl Yapılır, Jennifer Lopez Göz Makyajı

Jennifer Lopez

Ne giyerse giysin seksi ve güzel görünen Lopez’in makyaj da tercihi doğallık… Işık oyunlarıyla yüz hatlarını kusursuz kılan Lopez abartıdan uzak açık tonları ve yumuşak renkleri tercih ediyor. Büyülü bakışlardan hoşlanan Lopez, puslu bir ifade veren göz makyajından yana.

Jennifer Lopez makyajının ilk sırrı ten rengi ile uyumlu bir gözaltı kapatıcısıyla gözaltını kapatmak. Göz kapağınıza, yüzünüze sürdüğünüz fondötenin bir ton açık renginde bir kapatıcı ya da fondöteni sürerek göz kapağınıza süreceğiniz far için zemin oluşmasını sağlamış olursunuz.

Jennifer Lopez gibi parıltılı göz kapaklarına sahip olmak için kaşınızın altına, bir far fırçası ile ışıltılı bronz tonlarda bir far sürün. Sonrasında tüm göz kapağınıza, pudra fırçası yardımı ile hafif şekilde pudra sürerseniz, makyajınızın kalıcı olacağını göreceksiniz.

Jennifer Lopez gibi kirpiklerinizi belirginleştirmek için, önce kirpik kıvırıcı ile kıvırın. Göz kapaklarınıza ve alt kirpik diplerinizin iç kısmına siyah kalem sürün. Göz kapaklarınıza kalem sürerken ucunu dışarı doğru fazla taşırmayın.

Göz kapağınıza sürdüğünüz fardan  ince bir fırça ile alt kirpik diplerinize sürüp dağıtın. Sadece üst kirpiklerinize rimel sürün.

Jennifer Lopez makyajının en önemli noktası ise belirgin elmacık kemikleri. Yanaklarınıza, elmacık kemiklerinizi ortaya çıkarmak için gül rengi tonlarında bir allık sürün. İsterseniz kahve tonlarında bir allıkta tercih edebilirsiniz.

Dudaklarınıza doğal renkte bir dudak kalemi sürün yalnız dudaklarınızın renginden yalnızca bir ton koyu olması gerekiyor. Aksi halde çok abartılı durabilir. Dudaklarınızın ise parlatıcı ya da parlatıcı kadar açık renkte parlak bir rujla boyayın.

 

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez

 

 

Jennifer Lopez Makyajı
Jennifer Lopez Makyajı

 

 

Jennifer Lopez Makyajı Nasıl Yapılır?
Jennifer Lopez Makyajı Nasıl Yapılır?

Leave a Reply

Your email address will not be published.