Natura Park Düğün, İstanbulun En Şık Düğün Mekanları

Natura Park

Natura Park, İstanbul’un en şık kır düğünü mekanları denildiğinde ilk akla gelen yerlerden birisidir. Natura Park, Belgrad Ormanları’nda, Neşet Suyu’nun etrafında kurulmuştur. Şehire 9 km uzaklıkta olan Natura Park ulaşım kolaylığı, 20.000 m2 açık alanı, kır restoranı, temiz piknik alanları, kafeteryası, göl kenarında yer alan 7 km’lik yürüyüş parkuru ile konuklarına hizmet vermektedir.

Şehrin kalabalığı ve gürültüsünden uzak, doğa ile baş başa olan Natura Park’ta, her türlü Davet ve Organizasyon için kapalı ve açık alanlar bulunmaktadır.

Natura Park, ev sahipliği yapacağı alternatif mekanlarıyla, profesyonel kadrosu ile sizin için hayalinizdeki organizasyonu kusursuz olarak tüm detayları ile gerçekleştirmektedir. Unutulmaz anlarla başlayacağınız davetinizde konuklarınızda sizin kadar memnun ayrılıcak…

Natura Park Kır Düğünü, Nişan, Nikah Kokteyli, Kına Gecesi, Sünnet Düğünü, Toplantı, Eğitim, Lansman, Gala Yemekleri, Piknik, Kokteyl, Prodüksiyon ( Televizyon, Sinema, Dizi, Klip, Reklam çekimleri ), Outdoor Aktiviteleri ( ATV yarışları, Paintball ) ve tüm organizasyonlarınız için ideal bir mekandır.

Natura Park İletişim:

Belgrad Ormanı Sarıyer/İstanbul

Telefon:0212 226 24 75-76

Web: www.naturapark.org/

www.nesetsuyu.com

E-Posta: info@nesetsuyu.com

Natura Park
Natura Park

Leave a Reply

Your email address will not be published.